Modernizace

Vytisknout

Modernizace výtahů v panelových domech – MODI

Výtahy typu MODI jsou vyráběny od roku 2005 a jsou nabízeny  v nosnostech od 320 do 900 kg v závislosti na stavební dispozici domu kde je výtah instalován. Modelové řady jsou pravidelně modifikovány dle požadavků zákazníků a platných norem pro výtahy. Naše výtahy nabízí zákazníkům precizní zpracování, vysoký jízdní komfort a již základním provedení jsou vybaveny nadstandardními bezpečnostními prvky. Měření energetické náročnosti prokázalo, že se jedná o úsporné zařízení minimalizující negativní vlivy na životní prostředí. Oblíbenost našeho výrobku dokazuje více než 1000 instalací po celé České republice a na Slovensku.

Od 1.9.2017 je v prodeji nový model  výtahu MODI splňující v plném rozsahu požadavky výtahových norem EN 81-20 a EN 81-50, který je navíc vybaven našim  vlastním UCM zařízením MODI- UCM typ. MOROS –U, které naše společnost certifikovala jako jedna z prvních firem v České republice.

Výtahy do nízkopodlažních domů

V 60. letech minulého století byl velký nedostatek bytů, a proto tehdejší režim zahájil masovou panelovou výstavbu. Předpisy platné v těchto letech nařizovaly instalaci výtahů pouze do budov vyšších než 5 podlaží. Z tohoto důvodu jsou statisíce obyvatel České republiky ochuzeny o tuto technickou vymoženost, která zvyšuje komfort bydlení.

Naše firma nabízí zákazníkům vhodné řešení do domů, které mají v zrcadle schodiště prostor pro výtah, který tam však nikdy nebyl instalován. Naše řešení nabízí instalaci výtahu s minimálními stavebními úpravami ,  které nezasahují do nosných prvků budovy což výrazně zkracuje dobu realizace výtahu.

Největšími výhodami našeho výtahu je malá prohlubeň šachty (pouze 250 mm), nízká hlava šachty (pouze 2650 mm) a rychlost 0,5 m/s.  Součástí dodávky výtahu je i ocelová konstrukce v provedení Komaxit, plnostěnné opláštění  a instalace nových madel na schodiště domu.

 

Prodej malých výtahových strojů

Obchodní zastoupení švýcarské firmy

Program pro evidenci výtahů

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews
modify by Webdesign ekART Vsetin